|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Алюмінієвий Велосипед Phoenix Jungle Fury 29" NEW 2023 "Гідравліка"
додати товар до списку очікувань

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Phoenix Jungle Fury 29 – це велосипед, створений для тих, хто хоче досліджувати нові території та долати будь-які перешкоди. Алюмінієва рама забезпечує міцність і стабільність, дозволяючи вам їздити нерівними дорогами з впевненістю та комфортом.
М'яка вилка з регулюванням жорсткості та блокуванням забезпечує максимальний контроль над велосипедом на будь-якій поверхні, а дискові гідравлічні гальма забезпечують швидке та точне гальмування у будь-яких умовах.
Стильний та унікальний дизайн велосипеда вдохновлений джунглями та природою, що робить його ідеальним вибором для любителів пригод та екстремальних поїздок. Якщо ви шукаєте велосипед для підкорення важких маршрутів та відкриття нових горизонтів, Phoenix Jungle Fury 29 – це саме те, що вам потрібно.
| Матеріал Рами | Алюміній |
|---|---|
| Розмір Рами | 17 |
| Діаметр Колеса | 29 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Гідравлічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл, Амортизаційна вилка з алюмінієвою коронкою та LockOut. Безрізьбова |
| НаявністьLockOut | Так |
| Материал вилки | Сталь Пружинно Еластомірна 100мм |
| Обладнання | Шимано (оригінал) |
| Передній перемикач | L-twoo A3 |
| Задній перемикач | L-twoo A8 |
| Тип Задньої Втулки | Касета |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Система шатунів | 24-34-42T 170 Чорний шатун із пластиковим покриттям |
| Бренд | Phoenix |
| Втулка (передня) | WZ, алюміній |
| Втулка (задня) | WZ, алюміній |
| Покришки | WANDA P1226 |
| Кассета/трещетка | Shimano 8 SP |
| Обода | Подвійні алюмінієві |
| Виніс | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Кермо | 31.8, ширина 700мм |
| Педали | VP-536 |
| Вага (кг) | 15 |
| Гарантія | 36 місяців на раму 12 міс на обладнання |
| Вага велосипедиста, кг | 130 кг |