|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Електросамокат HX X8F10G 350W 10.4Ah (36V) 10"
додати товар до списку очікувань

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Електросамокат HX X8F10G 10″ 350W одна з успішних і новітніх розробок для зручного пересування по місту.
Він відноситься до категорії персонального виду транспорту і вже встиг отримати велику популярність серед дорослих та дітей.
Використання електросамоката для руху по місту дозволить Вам заощаджувати час і кошти. Наділений великим запасом ходу, зручний в перенесенні і зберіганні.
Самокат має дискові гальма діаметром 120мм та антиблокувальну систему E-ABS переднього колеса. Дана модель має зйомну батарею, завдяки чому буде зручно заряджати самокати відчепивши батарею.
Максимальна швидкість і дальність їзди на пряму залежать від багатьох факторів, таких як:
- вага користувача, швидкість руху,
- дорожне покриття,
- кут нахилу дороги,
- швидкість вітру,
- тиск в шинах та ін.
Також в самокаті присутня функція круїз-контроля(особливо корисна для подолання великих відстаней), яка дозволить полегшити керування самокатом і економити використання енергії акумулятора.
На випадок поїздок в темний час в самокаті присутній передня фара і задні габарити, щоб вам було видно дорогу і інші учасники руху вас теж бачили, для попередження аварійних ситуацій.
| Емкость Батареи | 10.4Ah (36V) |
|---|---|
| Размер Колес | 10 |
|
Максимальная Скорость КМ
|
30 км |
| Максимальное Расстояние Пробега | 45 км |
| Максимальная Нагрузка | 120 кг |
| Мощность Вт | 350 Вт |
| Уровень Влагозащиты | IPX54 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Вес в упаковке | 18 кг |