|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Фрирайд Велосипед 27,5" Rock Machine BLIZZARD 90-27 рама 19"
додати товар до списку очікувань

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Хочете випробувати справжню швидкість та відчути міць атлетичного велосипеда? Тоді вам потрібен 27,5" Rock Machine BLIZZARD 90-27 - велосипед для справжніх спортсменів та любителів фрірайду!
Поєднання легкої алюмінієвої рами та обладнання оригінального виробництва надає велосипеду чудові характеристики та високу стійкість на будь-якій поверхні.
Цей велосипед не дешевий, але його ціна повністю виправдана, адже він створений на якість та надійність.
Ми пропонуємо вам купити та замовити цей велосипед прямо зараз, і ми доставимо його до вас у будь-яке місто України: Київ, Харків, Львів, Одеса та інші. Доставка здійснюється по Новій Пошті, і ви можете бути впевнені у безпеці та швидкості доставки.
Не пропустіть можливість відчути міць і швидкість цього велосипеда - купуйте 27,5" Rock Machine BLIZZARD 90-27 та насолоджуйтесь кожною поїздкою на максимальній швидкості!
| Матеріал Рами | Алюміній |
|---|---|
| Рама | Алюминий 6061, T6 Мультибаттированный BF-1604 |
| Розмір Рами | 19 |
| Діаметр Колеса | 27.5 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Гідравлічні |
| Гальма | TRP Trail SL HD-M825 гидравлический 203/180 мм, 4-поршневой |
| Тип Амортизації | Двопідвіс |
| НаявністьLockOut | Так |
| Материал вилки | Rock Shox Lyrik RC |
| Обладнання | Триггерный переключатель SRAM GX Eagle |
| Задній перемикач | SHIMANO XTR RD-M9100 |
| Тип Задньої Втулки | Касета |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Система шатунів | SRAM GX Eagle Boost 32T |
| Бренд | Rock Machine |
| Втулка (передня) | SHIMANO SLX HB-M7110-B, 32H, ЦЕНТРАЛЬНЫЙ ЗАМОК, 15x110 мм СКВОЗНОЙ ОСИ |
| Втулка (задня) | SHIMANO SLX FH-M7110-B, 32H, ЦЕНТРАЛЬНЫЙ ЗАМОК, 12x148 мм THRU Type AXLE |
| Покришки | WTB Vigilante TCS LHG 27,5×2,5" / Trail Boss TCS LFR 27,5×2,4" |
| Кассета/трещетка | SHIMANO CS-M7100-12, 10-45T |
| Обода | ВТБ КОМ i27.5, 32H |
| Виніс | Race Face Turbine R Alloy, 35 мм, 0° |
| Кермо | Race Face Turbine R 35, подъем 20 мм, 800 мм, 35 мм |