|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 15, M BLUE(BLACK)
Артикул
A62211A 01546
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Корисні відео
Доставка

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
Оплата
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
Гарантія
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Матеріал Рами | Алюміній |
|---|---|
| Діаметр Колеса | 29 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Гідравлічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл |
| НаявністьLockOut | Ні |
| Материал вилки | SR Suntour XCT30. Котушка. Хід підвіски 100 мм. |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY700 |
| Задній перемикач | Shimano RD-M310 |
| Тип Задньої Втулки | Касета |
| Система шатунів | Shimano TY301 |
| Втулка (передня) | Shimano TX505, передня втулка шириною 100x9 мм, 32 отвори для спиць. Центральний замок. |
| Втулка (задня) | Shimano TX505, задня втулка шириною 135x9 мм, 32 отвори для спиць. Центральний замок. |
| Покришки | Merida K1080 29 x 2,2" |
| Кассета/трещетка | Sunrace CSM668, 11-32 teeth, 8 speed |
| Обода | Алюміній Merida CC. Внутрішня ширина 17 мм |
| Виніс | Алюміній Merida CC. Діаметр 31,8 мм, кут штока 6°. 70 мм-S, 80 мм-M, 90 мм-L, 100 мм-XL, 110 мм-XXL |
| Кермо | Алюміній Merida CC. Ширина 690 мм, висота 15 мм |
| Педали | VP VPE-891 |