|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Велосипед Champion Lector 27.5" 19,5" Неоновий зелений
Артикул
27ChWAL21-003281
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Корисні відео
Доставка

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
Оплата
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
Гарантія
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Матеріал Рами | Алюміній |
|---|---|
| Розмір Рами | 19 |
| Діаметр Колеса | 27.5 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Механічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл |
| НаявністьLockOut | Ні |
| Материал вилки | Сталева,Пружинно еластомірна |
| Передній перемикач | Shimano TZ30 |
| Задній перемикач | Shimano TZ50 |
| Тип Задньої Втулки | Трещітка |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Втулка (передня) | Shunfeng Сталева із ексцентриком 108mm |
| Втулка (задня) | Shunfeng 135*180MM сталева |
| Покришки | 2,1" |
| Кассета/трещетка | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Обода | Алюмінієві подвійні |
| Виніс | Алюмінієві 28-6*31-8H-40MM EX.80MM |
| Кермо | Сталь 700 * 22 - 2 * 22 - 2 * 1 - 8T. H - 220MM |