|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Велосипед Cross Betty 26" 13" Рожевий-Сірий
Артикул
004652
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Корисні відео
Доставка

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
Оплата
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
Гарантія
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Матеріал Рами | Сталь |
|---|---|
| Розмір Рами | 13 |
| Діаметр Колеса | 26 Колесо |
| Гальма | V-Brake |
| Тип Амортизації | Хардтейл |
| НаявністьLockOut | Ні |
| Материал вилки | Стальна ригідна вилка:22.2*25.4*27*222mm, V-BRAKE |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ50 |
| Тип Задньої Втулки | Трещітка |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Система шатунів | 1/2*3/32* 36T*152mm*9/16, покритий пластиком сталевий шатун |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Втулка (задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Покришки | PULIMA K1153, 26X2.35 |
| Кассета/трещетка | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 26"*1 - 75*14G*36H |
| Виніс | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Кермо | Сталевий .580mm |
| Гарантія | 12 місяців на раму,6 місяців на обладнання |