|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Велосипед CROSS EOS 27.5" 15" Рожевий
Артикул
845
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Корисні відео
Доставка

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
Оплата
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
Гарантія
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар
3
3
Характеристики
| Матеріал Рами | Сталь |
|---|---|
| Розмір Рами | 15 |
| Діаметр Колеса | 27.5 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Механічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл |
| НаявністьLockOut | Ні |
| Материал вилки | Сталь,Пружинно еластомірна |
| Передній перемикач | Shimano TZ30 |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ50 |
| Тип Задньої Втулки | Трещітка |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Система шатунів | Сталевий шатун 1/2*1/8*42T*170mm |
| Втулка (передня) | 3/8*14G*36H*100*140mm |
| Втулка (задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Покришки | 26*2.125 HYD-057 |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 27 - 5"*1 - 75*14G*36H |
| Виніс | Алюмінієвий винос, довжина: 50mm |
| Кермо | Сталь W640*Ø22.2*Ø31.8*1.4T H:20MM |