|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
ВЕЛОСИПЕД CROSS EVOLUTION 29" Жовто-синій
Артикул
29CWS21-003350
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Корисні відео
Доставка

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
Оплата
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
Гарантія
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Відгуки 2
Этот велосипед - это идеальное сочетание качества и цены. Я много искал и сравнивал, менеджер посоветовал этот вариант, я приехал к ним на склад в Харькове, когда увидел в живую то понял что велосипед действительно хороший по качеству и цена доступная, сразу мне его настроили и я на нем поехал домой, уже езжу на нем целый месяц, решил написать этот отзыв так как велосипед действительно очень меня порадовал, рекомендую вам этот велосипед и магазин вело атлант
Несколько лет не катался на велосипеде, но решил вернуться к этому хобби. Этот велосипед был идеальным выбором для меня! Он удобный и стильный, а также не слишком дорогой. Я советую его всем, кто ищет качественный велосипед.
−32%
4
Опис
Знайшли дешевше? Ми зробимо ще дешевше!
Бажаєте придбати надійний та якісний велосипед, який впорається з будь-якою гірською стежкою? Тоді вам потрібен велосипед CROSS EVOLUTION 29" з міцною сталевою рамою і надійними дисковими механічними гальмами. Цей велосипед має відмінну керованість і стійкість, що дозволить вам насолоджуватися їздою на будь-якій швидкості і на будь-якій поверхні. ідеальним вибором для всіх любителів активного відпочинку та екстремальних пригод. Купуйте зараз та насолоджуйтесь їздою на своєму новому велосипеді CROSS EVOLUTION 29"!
Характеристики
| Матеріал Рами | Сталь |
|---|---|
| Розмір Рами | 17, 19 |
| Діаметр Колеса | 29 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Механічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл |
| НаявністьLockOut | Ні |
| Материал вилки | Сталь Пружинно Еластомірна |
| Обладнання | Шимано (оригінал) |
| Передній перемикач | Shimano TZ30 |
| Задній перемикач | Shimano TZ50 |
| Тип Задньої Втулки | Трещітка |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Система шатунів | 24-34-42T 170 Чорний шатун із пластиковим покриттям |
| Бренд | Cross |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Покришки | SY-B030,29*2.1,D:686MM,W:52MM |
| Кассета/трещетка | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Обода | Алюминиевый двойной |
| Виніс | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Кермо | Сталевий, довжина: 700mm |
| Педали | NECO WP-401 |
| Вага (кг) | 16 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Вага велосипедиста, кг | 130 кг |