|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
ВЕЛОСИПЕД CROSS XC2921 29" 20"-2023
додати товар до списку очікувань

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Знайшли дешевше? Ми зробимо ще дешевше!
CROSS XC2921 29 - це високоякісний велосипед, який підійде як для початківців, так і для любителів велосипедних поїздок. Його легка та міцна алюмінієва рама забезпечує максимальну маневреність та стійкість, а дискові механічні гальма забезпечують надійне та безпечне гальмування у будь-яких умовах. 29-дюймові колеса з протектором Kenda дозволяють легко переборювати будь-які перешкоди на дорозі. Зручне сідло та передня амортизаційна вилка забезпечують додатковий комфорт при поїздках. CROSS XC2921 29 - це відмінний вибір для тих, хто шукає якісний та надійний велосипед для активного відпочинку та здорового способу життя. Не пропустіть можливість придбати його вже сьогодні і насолоджуватися своїм новим велосипедним життям!
| Матеріал Рами | Алюміній |
|---|---|
| Розмір Рами | 20 |
| Діаметр Колеса | 29 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Механічні |
| Тип Амортизації | Амортизаційна вилка з алюмінієвою коронкою та LockOut. Безрізьбова |
| НаявністьLockOut | Ні |
| Обладнання | Шимано (оригінал) |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ30 31.8MM , верхня тяга |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TZ50 |
| Тип Задньої Втулки | Трещітка |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Бренд | Cross |
| Кассета/трещетка | Shimano TZ21. 7 SP |
| Обода | Алюминиевый двойной |
| Виніс | Алюминиевый вынос, длина: 80мм |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Педали | NECO WP-401 |
| Вага (кг) | 14.5 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Вага велосипедиста, кг | 130 кг |