|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
ВЕЛОСИПЕД CROSSBIKE RACER 24" 12" ЗЕЛЕНИЙ-ЧОРНИЙ
додати товар до списку очікувань

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Знайшли дешевше? Ми зробимо ще дешевше!
Бажаєте подарувати своєму підлітку надійний та стильний велосипед? Тоді зверніть увагу на CROSSBIKE RACER 24!
З його міцною сталевою рамою та надійними дисковими гальмами, ваша дитина почуватиметься у безпеці на дорозі. Крім того, широкі колеса забезпечують стійкість та комфорт при їзді на різних типах поверхні.
Цей велосипед має ідеальний розмір для підлітків зростом до 165 см. Гарний дизайн, сучасні технології та висока якість – все це робить CROSSBIKE RACER 24 ідеальним вибором для молодих велосипедистів.
Не пропустіть можливість подарувати вашій дитині здоровий спосіб життя та незабутні пригоди на велосипеді. Купуйте CROSSBIKE RACER 24 вже сьогодні!
| Розмір Рами | 12 |
|---|---|
| Діаметр Колеса | 24 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Механічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл |
| НаявністьLockOut | Ні |
| Материал вилки | Сталь - Пружинно эластомерная |
| Обладнання | Шимано (оригінал) |
| Передній перемикач | Shimano FD-TZ30 |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ50 |
| Тип Задньої Втулки | Трещітка |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Система шатунів | Стальной шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*152mm |
| Бренд | CrossBike |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Втулка (задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM |
| Покришки | WANDA P1226, 24X2.35 |
| Кассета/трещетка | SHUNFENG FW-7 . 7 SP |
| Обода | Алюминиевый двойной |
| Виніс | Алюминиевый. H - 40MM EX - 80MM |
| Кермо | Стальной, длина: 600mm |
| Вага (кг) | 13.2 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Вага велосипедиста, кг | 130 кг |