|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Велосипед CrossBike Tracker 26" 17" Чорний-Зелений
Артикул
004629
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Корисні відео
Доставка

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
Оплата
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
Гарантія
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Матеріал Рами | Алюміній |
|---|---|
| Розмір Рами | 17 |
| Діаметр Колеса | 26 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Механічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл |
| НаявністьLockOut | Ні |
| Материал вилки | Амортизаційна вилка, сталь: безрізьбова/ пружинно-еластомірна |
| Передній перемикач | Shimano FD-TZ30 |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ50 |
| Тип Задньої Втулки | Трещітка |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Система шатунів | Сталевий шатун 1/2*1/8*42T*170mm |
| Втулка (передня) | 3/8*14G*36H*100*140mm сталь |
| Втулка (задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Покришки | 26*2.125 |
| Кассета/трещетка | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Обода | Алюмінієві подвійні |
| Виніс | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Кермо | Сталь W640*Ø22.2*Ø31.8*1.4T H:20MM |