|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Велосипед CYCLONE CGX (2023)
Артикул
29TWS21-4835624
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Корисні відео
Доставка

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
Оплата
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
Гарантія
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар
Опис
КАРБОНОВИЙ ГРАВІЙНИК. БЕЗ ЗАЙВИХ СЛІВ..

Характеристики
| Матеріал Рами | Карбон |
|---|---|
| Розмір Рами | 18, 20, 22 |
| Діаметр Колеса | 28 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Гідравлічні |
| НаявністьLockOut | Ні |
| Материал вилки | Карбон, виготовлена з високоякісного японського волокна TORAYCA®, конусний шток, алюмінієва вставна вісь 15х100, внутрішня проводка гідролінії |
| Обладнання | Shimano GRX BL/ST-RX600, 1/11 швидкостей |
| Задній перемикач | Shimano GRX RD-RX812, 11 швидкостей |
| Тип Задньої Втулки | Касета |
| Кількість швидкостей | 11 |
| Система шатунів | Prowheel RPP-FD16A-TT, довжина шатуна 175мм, 40T |
| Бренд | CYCLONE |
| Втулка (передня) | DH917TR передня: 2 промпідшипника; задня: алюмінієва вісь, алюмінієвий барабан, 6 собачок, 4 промпідшипника |
| Втулка (задня) | DH917TR передня: 2 промпідшипника; задня: алюмінієва вісь, алюмінієвий барабан, 6 собачок, 4 промпідшипника |
| Покришки | WTB Riddler 700C (37мм), можливо використовувати безкамерно |
| Кассета/трещетка | Shimano SLX CS-M7000, 11 швидкостей, 11-42T |
| Обода | DR30, безкамерний профіль, 28сп |
| Виніс | Алюміній, ø31.8мм, довжина 70мм |
| Кермо | Алюміній, ø31.8мм, ширина 460мм |
| Педали | VP-536 |