|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Велосипед KINETIC VESTA 27.5 (2023)
додати товар до списку очікувань

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Kinetic Vesta - чудовий вхід у світ позашляхових пригод. Це найдоступніший жіночий гірський велосипед у нашій лінійці та ідеальний вибір на кожен день. За невелику вартість ви отримуєте надійний велосипед з алюмінієвою рамою правильної геометрії та якісну 21-швидкісну трансмісію Shimano. Новинка оснащена амортизаційною вилкою UDING D3, щоб додати комфорт під час поїздок по бездоріжжю, незалежно від того, наскільки дорога може бути нерівною. Ми зробили керування велосипедом таким чином, щоб воно вселяло впевненість і приносило задоволення.


| Матеріал Рами | Алюміній |
|---|---|
| Розмір Рами | 15, 17 |
| Діаметр Колеса | 27.5 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Механічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл, Амортизаційна вилка з алюмінієвою коронкою та LockOut. Безрізьбова |
| НаявністьLockOut | Так |
| Материал вилки | Uding D3 ход 100мм, алюминиевая, пружинно-эластомерная |
| Обладнання | Shimano ST-EF500, 3/7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TY300, 6/7 скоростей |
| Тип Задньої Втулки | Касета |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Система шатунів | Prowheel, алюминий/сталь, длина шатуна 170мм, 24-34-42T |
| Бренд | Kinetiс |
| Втулка (передня) | WZ, алюминий |
| Втулка (задня) | WZ, алюминий |
| Покришки | Kenda 27.5х2.1” |
| Кассета/трещетка | Shimano HG-200, 7 скоростей, 12-32T |
| Обода | MH20, алюминиевые, двойные, 32сп |
| Виніс | Алюминий, ∅31.8, подьем 7°, длина 90мм |
| Кермо | 31.8, ширина 700мм |
| Педали | VP, пластикові |
| Гарантія | 24 місяців |