|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Велосипед Titan First 24"12" Синій
Артикул
24TWA21-003576
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Корисні відео
Доставка

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
Оплата
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
Гарантія
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Матеріал Рами | Алюміній |
|---|---|
| Розмір Рами | 12 |
| Діаметр Колеса | 24 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Механічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл |
| НаявністьLockOut | Так |
| Материал вилки | Алюмінієва,Пружинно еластомірна |
| Передній перемикач | Shimano TZ500 |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Тип Задньої Втулки | Трещітка |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL,1/2*3/32*24*34*42T*152MM |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-B07 |
| Втулка (задня) | Shunfeng SF-B07 |
| Покришки | SY-B071,24 * 2.35, D: 606мм, W: 53мм |
| Кассета/трещетка | Shimano MF-TZ500. 7 SP |
| Обода | Алюмінієві подвійні |
| Виніс | Алюмінієвий виніс, довжина 50мм |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина: 600mm |