płatności
przez 47 222 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 31 481 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
płatności
przez 47 222 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 31 481 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
Odbiór własny z naszego sklepu - gratis!
Przesyłka kurierska InPost - od 13 zł
Paczkomaty InPost - od 13 zł
Gwarancja producenta do 1 roku.
Gotowy na nową rowerową przygodę? Poznaj ROWER TITAN APOLLO 26" - idealny wybór dla aktywnych nastolatków, którzy są gotowi odkrywać świat na kołach! Dzięki aluminiowej ramie i mechanicznym hamulcom tarczowym ten rower gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo na każdej drodze i ścieżce.
Ponadto możesz łatwo kupić i zamówić rower Titan Apollo 26" już teraz, a my dostarczymy go na całą Ukrainę przez Nową Pocztę, w tym do Kijowa, Charkowa, Sumy, Połtawy, Lwowa i innych. Nie przegap szansę na zakup tego wyjątkowego roweru i wyruszenie w ekscytującą podróż już dziś!
| Тип Амортизации | , |
|---|---|
| Наличие LockOut | Tak |
| Материал вилки | Сталь Пружинно Еластомірна |
| Оборудование | Shimano RS-35/7R, 7 швидкостей |
| Передний переключатель | Shimano FD-TZ30 |
| Задний переключатель | SHIMANO RD-TZ50 |
| Количество скоростей | 21 |
| Система шатунов | SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Marka | Titan |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Втулка (задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Покрышки | PULIMA K1153, 26X2.35 |
| Кассета/трещетка | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Обода | Подвійні алюмінієві |
| Руль | 650mm |
| Педали | VP-536 |
| Вес (кг) | 14,5 кг |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Вес велосипедиста, кг | 130 кг |