|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
ВЕЛОСИПЕД CROSS EVOLUTION 26" 13"15" ЖОВТИЙ
Артикул
003877
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Корисні відео
Доставка

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
Оплата
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
Гарантія
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар
Характеристики
| Матеріал Рами | Сталь |
|---|---|
| Розмір Рами | 13, 15 |
| Діаметр Колеса | 26 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Механічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл |
| НаявністьLockOut | Ні |
| Материал вилки | Сталь Пружинно Еластомірна |
| Обладнання | Шимано (оригінал) |
| Передній перемикач | Shimano FD-TZ30 |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TZ50 |
| Тип Задньої Втулки | Трещітка |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Система шатунів | 24-34-42T 152 |
| Бренд | Cross |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Покришки | SY-B071,26*2.35,D:606мм,W:53мм |
| Кассета/трещетка | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Обода | Алюминиевый двойной |
| Виніс | Алюмінієвий винос, довжина: 50mm |
| Кермо | Сталевий, довжина: 650mm |
| Педали | NECO WP-401 |
| Вага (кг) | 14 |
| Гарантія | 24 місяців |