|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Велосипед CYCLONE PRO 1.0 (2022)
додати товар до списку очікувань

✔️Самовивіз з нашого магазину — БЕЗКОШТОВНО (м.Харків вул. Сидоренківська 54 по проспекту Гагаріна)
✔️Доставка по Харкову в день замовлення — від 600 до 900 грн, в передмістя по домовленості
✔️«Новою поштою» по всій Україні
✔️У відділення пошти
✔️Кур'єром пошти до дверей
✔️Готівкою при отриманні в нашому магазині
✔️Оплата частинами ПриватБанк
✔️Наложенний платіж "Нова Пошта" тільки по частковому завдатку
✔️На Рахунок ФОП "Приватбанк"
✔️Покупка частинами від Monobank - без переплат для покупців
✔️Повернення/обмін на протязі 14 днів
✔️Гарантія від виробника до 60 місяців
✔️Перевірка товару перед відправкою
ХАРДТЕЙЛ ДЛЯ ШВИДКОЇ ТА АГРЕСИВНОЇ ЇЗДИ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ
Сучасна геометрія, круте обладнання та міцна карбонова рама з внутрішньою проводкою, роблять CYCLONE PRO 1.0 ідеальним спорядженням для подолання технічних трас на крос-кантрійних перегонах. Цей хардтейл відрізняється прогресивною геометрією з низькою верхньою трубою та плюшевою амортизаційною вилкою. Здійснюйте круті підйоми з плавним ходом.


| Матеріал Рами | Карбон |
|---|---|
| Розмір Рами | 15, 17, 19 |
| Діаметр Колеса | 29 Колесо |
| Тип гальм | Дискові Гідравлічні |
| Тип Амортизації | Хардтейл, Амортизаційна вилка з алюмінієвою коронкою та LockOut. Безрізьбова |
| НаявністьLockOut | Так |
| Материал вилки | Rock Shox Recon Gold RL 29" DebonAir 100мм, 15x110 MAXLE |
| Обладнання | Sram NX Eagle, 12 скоростей |
| Задній перемикач | Sram NX Eagle, 12 скоростей |
| Тип Задньої Втулки | Касета |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Система шатунів | Sram NX Eagle, длина шатуна 170мм, 34T |
| Бренд | CYCLONE |
| Втулка (передня) | KT-T55F передняя: 15х110 28сп, промподшипники; KT-TX8R задняя 12х148 28сп, промподшипники |
| Втулка (задня) | KT-T55F передняя: 15х110 28сп, промподшипники; KT-TX8R задняя 12х148 28сп, промподшипники |
| Покришки | Schwalbe Racing Ralph 29x2.1" |
| Кассета/трещетка | Sram NX Eagle (PG-1230), 12 скоростей, 11-50T |
| Обода | Двойной бескамерный профиль, 28сп |
| Виніс | Алюминий, ø31.8мм, длина 80мм |
| Кермо | Алюминий, ø31.8мм, ширина 700мм |
| Педали | VP-536 |