płatności
przez 47 222 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 31 481 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
płatności
przez 47 222 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 31 481 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
Odbiór własny z naszego sklepu - gratis!
Przesyłka kurierska InPost - od 13 zł
Paczkomaty InPost - od 13 zł
Gwarancja producenta do 1 roku.
Szukasz niezawodnego i wygodnego roweru dla nastolatka? Poznaj ROWER TITAN APOLLO 24" 11" - uosobienie stylu i wydajności! Dzięki aluminiowej ramie i mechanicznym hamulcom tarczowym rower ten gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz roweru do uprawiania sportu, czy po prostu do zabawy na świeżym powietrzu, Titan Apollo jest gotowy zaoferować niezapomniane wrażenia z jazdy.
A najlepsze jest to, że możesz kupić i zamówić rower Titan Apollo 24" 11" już teraz, a my dostarczymy go na całą Ukrainę za pośrednictwem Nowej Poczty, w tym do Kijowa, Charkowa, Sumy, Połtawy, Lwowa i innych. Nie przegap swojej szansy na posiadanie tego niesamowitego roweru już dziś!
| Тип Амортизации | , |
|---|---|
| Наличие LockOut | Tak |
| Материал вилки | Амортизаційна вилка, сталь, 25.4*28.6*30*193MM |
| Оборудование | Shimano ST-EF51 21speed |
| Передний переключатель | Shimano FD-TZ30 |
| Задний переключатель | Shimano RD-TZ50 |
| Количество скоростей | 21 |
| Система шатунов | SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*152mm |
| Marka | Titan |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Втулка (задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Покрышки | PULIMA K1153, 24X2.35 |
| Кассета/трещетка | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 24"*1 - 75*14G*36H |
| Вынос | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Руль | Сталевий, довжина: 620mm |
| Педали | VP-536 |
| Вес (кг) | 13,5 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Вес велосипедиста, кг | 130 кг |